خبرهای شهرداری

خبرهای شهرداری (179)

در راستای ارتقای سطح سلامت شهروندان تعمیر و بازسازی سطل های زباله سطح شهر توسط واحد خدمات شهری شهرداری سمیرم انجام شد.  
متاسفانه شاهد هستیم برخی از شهروندان بدون توجه به اینکه سطل های زباله سطح شهر فقط برای جمع آوری زباله می باشند، نسبت به ریختن نخاله های ساختمانی در این سطل ها اقدام می کنند.
یکی از دلایل اصلی از بین رفتن سطل های زباله و شکستگی و خرابی آنها، ریختن نخاله و اجسام سنگین در این سطل هاست، از عموم شهروندان درخواست می شود از ریختن هرگونه نخاله های ساختمانی و بتنی در سطل زباله جدا خودداری کنند.

شهردار و شورای اسلامی شهر سمیرم در جلسه ای مهم که تا پاسی از شب ادامه داشت، با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، تعدادی از مسوولان، مالکین و معتمدین شهر، اقدام به بررسی اهم مراحل پروژه آزادسازی بلوار خلیج فارس به سمت جاده یاسوج کردند. در این جلسه، موضوعات مربوط به مالکین زمینها و بحث آزادسازی جاده برای انجام این طرح مورد بررسی قرار گرفت. این تصمیمات به منظور بهبود شرایط شهری و ترافیک، دارای اهمیت بسیاری می‌باشند.
 افزایش زیبایی و جذابیت ورودی شهر باعث بهبود تصویر ذهنی مخاطبان از شهر خواهد شد. مسلما پیشرفت هر شهری در گرو مشارکت های مردمی صورت خواهد گرفت. این طرح نیز همچون سایر طرح ها نیازمند مشارکت و همراهی مردم می باشد. با مشارکت فعال مردم، می‌توانیم شهری دلپذیر و زیبا را شاهد باشیم.