جمعه, 30 فروردین 1398

اطلاعيه

از همه همشهريان عزيزم اعم از شهر وروستا چه انهايي كه در سميرم هستند چه انهايي كه خارج از سميرم هستند و تمام علاقمندان به حل معضلات شهرستان و فعالين اجتماعي فرهنگي خواهشمند است نقد و انتقادات خود را براي ما ارسال كنيد و همچنين منتظر قلم هاي شما در اين پايگاه هستيم

جستجو

اخرین خبرها

اخبار:   

نمایی از استودیوی فضای باز  شبکه یک سیما برنامه زنده سرزمین ما  مهدی بهرامیان وسمیه بهرامیان بالباس  بومی وقدیمی  سمیرم.       ‌‌‌ازانجمن پیام اوران سبزسمیرم

تصاوير سميرم

تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


آبشار بی بی سیدان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 07 اردیبهشت 1394 ساعت 22:23

آبشار بی بی سیدان در فاصله ۵۰ کیلومتری شهر سمیرم و در موقعیت جغرافیایی N31.19 , E51.45 واقع شده است. این آبشار در کنار رودخانه سمیرم (کاسگان) در ورودی تنگه ای بنام تنگه نازی به شکلی زیبا جلوه نمائی می کند . آبشار بی بی سیدان از فراز صخره ای پوشیده از گیاهان زیبا و از میان دیواره ای سبزرنگ به درون رودخانه فرود می ریزد. گیاه دارویی پرسیاوشان سرتاسر دامنه این آبشار را پوشانده و جلوه خاصی به آن داده است.

آبشار بی بی سیدان

آبشار بی بی سیدان در کنا ر آبشار، رودخانه کاسگان با آب بسیار زلال و نیلگون خود، با عبوراز دل تنگه های صخره ای بلند، به همراه چشمه هایی بسیار زیبا که در طول مسیر به آن می پیوندند، مناظری بسیار دیدنی و چشم نواز می آفریند. سواحل زیبای رودخانه با آب ولرم، در نزدیکی آبشار محل مناسبی برای شنا می باشد و در جنوب این تنگه در دو طرف رودخانه روستاهای بی بی سیدان و تنگ خشک قرار دارند که زیبائی شالیزارهای آنها غیر قابل توصیف است. مناظر طبیعی، کشتزارهای برنج، باغهای سیب و سپیدار چشم اندازهائی عجیب در این محدوده تشکیل داده است بطوریکه هر ساله در فصل گرما گروه های بسیار زیادی مهمان این طبیعت زیبا میباشند.

img (6)

img (3)

img (7)

img (10)

img (8)

img (16)

img (13)

img (14)

img (12)

آبشار بی بی سیدان

آبشار بی بی سیدان بی بی سیدان نام روستایی است از توابع پخش پادنا، که فاصله آن از اصفهان و سمیرم به ترتیب ۲۰۷ و ۴۶ کیلومتر می باشد. برای رسیدن به این آبشار شما باید از سمیرم به سمت جاده یاسوج حرکت کرده و پس از طی مسیر حدود ۴۱ کیلومتر به سمت چپ بپیچید. در این جاده فرعی بعداز حدود ۵ کیلومتر به روستا و یک پل فلزی می رسید که با گذشتن از این پل و پیش روی ۸۰۰ متری باید از سمت چپ وارد فرعی خاکی شوید.

مسیر سمیرم- آبشار بی بی سیدان

مسیر سمیرم- آبشار بی بی سیدان این جاده خاکی به طول حدودا ۲ کیلومتر که از میان باغات سیب می گذرد و شیب زیادی هم دارد شما را به مناظر رویایی بی بی سیدان می رساند. نزدیک یک مجتمع پرورش ماهی باید خودروها را پارک کنید. از این جا به بعد است که می توانید در طبیعت کوهستانی این منطقه گردش کنید.

مسیر سمیرم- آبشار بی بی سیدان

مسیر سمیرم- آبشار بی بی سیدان

 

 

 

 

http://padena.org/wp-content/uploads/2015/03/logo.png

 

 

 

 

 

 

 

http://padena.org/wp-content/uploads/2015/03/logo.png

 

اپدیت انتی ویروس نود32 nod 32

کدهای اکتیو کردن

کدهای اکتیو کردن آنتی ویروس نود 32 ورژن 9 و 10

شما در قسمت اکتیو نود 32 ورژن 9 و 10 یکی از این کد ها را وارد نمایید و آنتی ویروس خود را تا سالها فعال نمایید.


AJVB-X4TG-MEDD-V367-MPJT

CHS8-XA3N-WUWD-TW6X-TD5R

CC3C-XTGR-B3RK-84GT-FBFD

AUEM-X22A-GKDC-GXVG-64DS

BAGU-XWNA-HSVN-VW9E-B3RG

CBKW-X9JC-6824-NP59-4STX

CGHW-X5KR-KWK3-SC2S-E3UF

سمیرم قدیم

تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویر


تصویرطراحي و پشتيباني شركت كامپيوتري اپل سميرم